O autorze

          Nazywam się Bartosz Bożek. Urodziłem się w styczniu roku 1988 w Warszawie i tutaj też mieszkam. W necie zazwyczaj występuję jako mnich.

          Pierwotna wersja tego bloga powstała w 2006 roku i opisywała moje dwa samotne wyjazdy Simsonem na mazury. Od tamtej pory trochę czasu minęło i blog się nieco rozrósł, ale gatunek treści niewiele się zmienił. Nadal opowiada o moim sposobie na 'spędzanie wolnego czasu', w sporej części poprzez dalekie i bliskie podróże motocyklem, odwiedzanie i fotografowanie miejsc ciekawych w kontekście bliższej lub dalszej historii lub miejsc porzuconych i rzadko oglądanych.

          Poza tym od blisko 15 lat gram na gitarze i śpiewam. Lubię stare budowle, historię, klasykę rocka i jazdę w nocy. Wolę morze czy góry? Najlepiej tydzień w górach i dwa dni nad morzem. Nie jestem katolikiem, choć do ateizmu jest mi równie daleko. Nie wierzę w teorię abiogenezy, spisek księżycowy ani w zatopienie Titanica przez rosyjskie okręty podwodne.

          Sprzętowo korzystałem z różnych aparatów i namiotów, aczkolwiek już od kilku lat foty cykam aparatem Canon SX20 a sypiam pod namiotem Alpinus Chum 2. Pracuję w dziedzinie nie związanej z motocyklami, jeżdżę siedemnastoletnią Fabią, mam kota o imieniu Mucha i czasem pijam piwo w Korsarzu. To taka żeglarska knajpa na Woli.

          mnich777@gmail.com